Srazy 01.05.2004
Auto Tuning Show Mnichovo Hradiště - Hoškovice 1-2.5.2004 Sraz který se konal na bývalém letišti v Hoškovicích u Mnichova Hradiště dopadl smutně. Nikdo nic neorganizoval a časový harmonogram zůstal jen na papíře. Ze všech slibovaných věcí zůstal jen jakýsi "smíšený" sprint a to ještě asi ani ne na 400m, protože když auto udělá 400m za 11s nemůže mít v cíli 140km/h na tacháči, pak nějaké měření hluku audia a výfuků a to bylo asi tak vše. Narcistický moderátor zdržovat vyhlášení tak dlouho, že už mu téměř nikdo z výtězů nezbyl. Takže na Českém srazu předal dvě hlavní ceny nafoukanému hošíkovi z Rakouska, který si půjčil od tatíka 911 Turbo a machroval až to smrdělo. Korunu tomu dal moderáto tím, že prohlásil toto sériové kupé za "super natůněnou kárku". Sklidil tak obecný posměch a i ten zbytek lidí to už nevydržel jel domů. Škoda - snad bude Mimoň lepší. Fotky zde
MY SUPRA 04.04.2004
Originální audio Toyota je sice slušné, ale nic moc. Navíc předchozí majitel se snažil bastlit a tak namastil do předních dveří neoriginální repro Pioneer a ty jen žalostně chrastily. Ani Toyota při konstrukci aparatury neprokázala moc umu. Originální "kapsy" z plastu které tvořily ozvučnici jsem odstranil a komplet všechny čtyři reproduktory jsem nahradil kvalitními reproduktory TVM-Acoustics. Celkový výkon repro tak vzrostl na 4x60W (špičkově 4x100W) v basových reproduktorech, k tomu ještě výškáče a aktivní SubWoofer Pioneer 100W. Nyní je na řadě výměna rádia které hraje velmi žalostně. CD přehrávač je na tom výrazně lépe, ale neví co to je vyrovnávací paměť a o formátu MP3 také ještě nemá ani tucha. No nic, duní to hezky a je třeba jít krok za krokem.
Mimořádné události 01.04.2004
Máme dalšího závodníka! Dnes, a to není žert ačkoliv je 1.duben, se nám podařilo přivézt na svět dalšího chlapa - "Marka". Tak doufám, že z něj bude také takový závodník a milovník aut jako je náš první syn "Vojta". Tím se také částečně omlouvá naše neúčast v Brně.
Srazy 29.03.2004
Tak nám sraz v Brně neklapl. Venku je -2°C a to není vhodná doba na to vytahovat Supru na letních gumách na projížďku do Brna. Snad to klapne někdy jindy.
Aktualizace 25.03.2004
V Sekci "MY SUPRA" najdete fotky a popis mé Toyoty Supra MKIV. Zatím tam není co za fotky dát, protože ve tmě v podzemní garáži není zrovna vhodný okamžik na focení. Až se udělá trochu solidní počásko tak hned něco nafotím a umístím. Technické údaje budou zatím také jen opisem z technického průkazu. Nebylo totiž díky počasí zatím možné ověřit je na silnici. Snad se zadaří napravit to na nějakém srazu.
Aktualizace 25.03.2004
Už je aktivní i diskuzní "forum" ve kterém můžete poklábosit s ostatními fandy rychlých kol.
Aktualizace 25.03.2004
Dále nám fungují "TUNING galleries". V této sekci si můžete prohlídnout pár fotek z akcí na kterých jsme se byli podívat.
Nasazena nová verze stránek 25.03.2004
Už nám fungují "News". To znamená, že se na úvodní stránce zobrazují aktuální novinky, jak se dalo tušit.
<<< 12 >>>