Milovice 18.06.2005
Sraz jehož vítěžek by měl údajně jít na dobročinné účely jsem si nemohl nechat ujít. Trochu delší dráha 450-500m nikomu snad nepokazila náladu. Horší už to bylo s průtahy. Start byl místo v 11:00 až v 14:30 a to samé vyhlášení které se konalo až v 19:00 a to bylo pro spoustu lidí už opravdu moc a tak se vyhlíšení nezůčastnili. Těší nás, že Zdendova Veruna už zase lítá a tak se může sezóna rozběhnout na plné obrátky.
Vysoké Mýto 14.05.2005
Velmi dobře organizovaný srazík na místím automotodromu. Vystoupení streetfighter-a na motorce, soutěž dB Drag a mnoho dalšího.
Jako již šestkrát předtím i tentokrát uspořádal Sandy setkání které začíná být příliš velké než aby si ho člověk mohl vychutnat.
Hrochův Týnec 30.04.2005
Dříve velmi komorní setkání pár desítek nadšenců se nyní proměnilo v ohroumnou tlačenici soutěžících a diváků kteří za každou cenu chtěli riskovat zdraví a snad i život. Po tom co jsem na místním oraništi zametal na všechny rychlostní stupně jsem se rozhodl raději snížit výkon na minimum. Bohužel ne všichni se rozhodli prohrát bez boje a tak tři auta zakufrovala v políčku. Oprávněně vyhrál Petr s 911Trubo, ale zbytek pořadí a to téměř ve všech kategoriích byl značně poznamenán opilostí a neschopností pořadatelů zorganizovat slušnou časomíru.
Brno - Automotodrom 30.10.2004
Již tradiční sraz tuningu uzavírající sezónu, tentokráte s báječným počasím. Díky neúplným informacím pořadatele jsme se bohužel nesměli účastnit závodu be sprintu.
Chomutov - Březno 02.10.2004
Menší sraz nadšenců tuningu. Účast přibližně 300 aut. Relativně špatný povrch, krátká dráha na brždění ani stopování času ručně stopkami, nemohlo skazit dobrou zábavu.
První setkání pořádané Ústeckým tuning klubem. Raní probuzení do právě probíhající dopravní akce bylo pro mnohé velmi palčivé. Počasí nám trochu pohrozilo, ale nakonec se umoudřilo. Závod ve sprintu se jel na 300m a to na vemi špatném povrchu a brzdná dráha byla opravdu hrozivě krátká. Naštěstí se vše obešlo bez incidentů a havárií. Neoběktivně hodnotím párty jako velmi vydařenou, vzhledem k dvou prvním místům. Ani následná kontrola dopravní policií nedopadla špatně a tak jsme odjížděli v poklidu domů.
Rozhodně opět nebylo žádné překvapení a párty se tradičně velmi povedla a to se cení. Děkujeme Sandy.
Ne příliš gigantická, ale perfektně zvládnutá párty. Ze začátku to vypadalo, že to bude totální chaos a nakonec se ukázalo, že vše šlo jako na škagátku. Sprinty jely jak na běžícím páse a po páte již bylo vyhlášení. A to se stihly tři závodní jízdy a ještě volné tréningy a jízdy.
Panenský Týnec 17.07.2004
Běžná párty, běžně nezvládnuté, žádné vyjímečné show. Párty šla až na slušný časový posun oproti plánu a zmatené a vlečící se sprinty což nás stálo zlato.
<<< 12 >>>